ANASAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLER FİYATLAR ŞARJ İSTASYONLARI HARİTASI SSS İLETİŞİM
YOLLARINYENİ,TEMİZHIZLIENERJİSİ

ZES ŞARJ İLE İLGİLİ

MERAK ETTİKLERİNİZ

Aracınızı ZES şarj istasyonlarında AC şarj için kendi şarj kablonuzu, DC şarj için ise istasyonda takılı olan kabloları kullanarak şarj edebilirsiniz. Şarj işlemini başlatmak için ilk adım kabloyu kullanarak aracı istasyona bağlamaktır. Sonrasında istasyon üzerindeki yönlendirmeleri izleyerek, RFID kartınız yardımıyla şarj işlemini başlatabilirsiniz. Şarj işlemini bitirmek için ise RFID kartınızı istasyona okutabilirsiniz.

Aracınızı “Şarj Haritası” bölümünde gösterilen lokasyonlarda bulunan istasyonlarda şarj edebilirsiniz. Evinizde ya da ofisinizde bir şarj ünitesi kurulumu yaptırmak istiyorsanız, avantajlı tekliflerimiz için lütfen formumuzu doldurarak başvuru yapınız.

ZES şarj istasyonlarından tüm tam elektrikli ve plug-in hibrit araçlar faydalanabilir.

AC istasyonlar alternatif akım, DC istasyonlar ise doğru akım kullanan istasyonlara verilen isimdir. DC istasyonlar uyumlu araçlarda daha hızlı bir şekilde aracınızı şarj etmenizi sağlar.

Elektrikli araçların şarj süresi; araç batarya kapasitesi, mevcut şarj doluluk seviyesi, aracın şarjlanma kapasitesi gibi çok sayıda değişkene bağlıdır.

Şarj hizmetimiz belli istasyonlarımızda lansmana özel ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Üye olmanız için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Sisteme üye olmak tamamen ücretsizdir.

Üyelik formunu doldurarak ya da çağrı merkezimizi arayarak üye olabilirsiniz. Kayıt esnasında sizlere sorulan bilgilere doğru ve eksiksiz bir şekilde yanıt vermeniz gerekmektedir.

Ev ya da işyerinize bir şarj ünitesi satın almak ve kurulumunu yaptırmak için başvuru formunu doldurabilirsiniz. Form doldurduktan sonra sizinle iletişime geçilecektir.

Bariyer, duba vb. yöntemlerle elektrikli araçların kullanımı için belirlenen alanlara diğer araçların park etmesini önlemeye çalışıyoruz. Bunun yanında sizlere daha kesintisiz bir hizmet verebilmek için şarj istasyonlarımızda genellikle birden fazla şarj çıkışı bulunmasına özen gösteriyoruz. Şarj istasyonunun bulunduğu bölge aracınızı şarj etmeye müsait değilse, çağrı merkezimizden bizimle iletişime geçebilir ya da istasyonun bulunduğu işletmedeki (AVM, dinlenme tesisi vb.) yetkililerden yardım isteyebilirsiniz.

Şarj işlemi sağlıklı bir şekilde başladığında şarj kablosu kendini istasyon ve araca ayrı ayrı kilitleyerek dış müdahalelere kapalı hale gelmektedir. Teknik bir problemle karşılaşıp şarj kablosunun çıktığını farkederseniz, çağrı merkezi yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aracınızın kilidinin açık olduğunu kontrol ediniz ve tekrar deneyiniz.

Enüstkat Interactive