EN

YOLLARINYENİ, TEMİZHIZLIENERJİSİ

Eviniz ve İş Yeriniz İçin Paylaşımlı Kullanım

Kullanım Takip
ve Yönetim
Kullanım Takip ve Yönetim
ZES ile apartman, site yada kurumunuza( işyerinize/plazanıza) özel Paylaşımlı kullanım için şarj istasyonu kurdurabilir ayrıca açılacak yönetim ekranlarıyla beraber şarj istasyonu kullanım takip ve yönetim işlemlerini yapabilirsiniz. Lokasyonunuzdaki şarj istasyonundan yararlanmanız için ZES kartınız olması yeterli. Paylaşımlı kullanıma yönelik ZES AC şarj istasyonu sayesinde evinizde dinlenirken ya da işyerinizde çalışırken aracınızda bir yandan şarj olacak.
3,7 - 22
kW
arası
ayarlanabilir
ZES ekibinin ihtiyaçlarınıza uygun ve hızlı kurulum hizmeti ile Paylaşımlı Kullanım Şarj İstasyonu kolaylıkla kurdurabilirsiniz. ZES AC şarj cihazı 3,7’den 22 kw’a kadar ayarlanabilir güç seviyesi ile %100 yerli üretim olup, Türkiye’deki tüm elektrikli araçlara hizmet verebilmektedir.
7/24
Çağrı Merkezi
Müşteri Hizmetleri
Hızlı ve ihtiyaçlara göre doğru şekilde cevap verilen ve yönlendirilen kurulum sonrasında; yaygın servis ağı, 7/24 çağrı merkezi desteği ile her an yanınızda hissedebilirsiniz.
Güvenlik ve
Uyumluluk
Güvenlik ve Uyumluluk
Ayrıca şarj istasyonlarımız çok sayıda güvenlik sertifikasına ve uyumluluk standartlarına sahiptir, böylece ZES şarj istasyonunun bulunduğu alanı riske atmayacağından emin olabilirsiniz.
AC Şarj İstasyonu
3,7 kW'tan - 22 kW'a  kadar ayarlanabilir güç seviyesi
Lütfen formu doldurun.
Enüstkat Interactive