EN
Zes logosuYOLLARINYENİ, TEMİZHIZLIENERJİSİ

Eviniz ve İş Yeriniz İçin Özel Kullanım

Özel Kullanım

Özel Kullanım
Elektrikli araç sahibiyseniz ya da elektrikli araç almayı düşünüyorsanız evinize ya da işyerinize sadece sizin kullanımınıza özel bir şarj istasyonu kurdurabilirsiniz. Özel kullanımınıza yönelik ZES AC şarj istasyonu sayesinde evinizde dinlenirken ya da iş yerinizde çalışırken otomobiliniz de bir yandan şarj olmuş olacak.

3,7 - 22

kW

arası
ayarlanabilir

ZES AC şarj cihazı %100 yerli üretim olup, Türkiye’deki tüm elektrikli araçlara hizmet verebilmektedir. 3,7’den 22 kw’a kadar ayarlanabilir güç seviyesi ile şarj istasyonunun bulunacağı noktaya ya da aracınızın modeline göre size en uygun AC modelini seçebilir, Zorlu Enerji güvencesi ile özel kullanımlı şarj istasyonunuza sahip olabilirsiniz.

7/24
Çağrı Merkezi

Müşteri Hizmetleri
Hızlı ve ihtiyaçlara göre doğru şekilde cevap verilen ve yönlendirilen kurulum sonrasında; yaygın servis ağı, 7/24 çağrı merkezi desteği ile her an yanınızda hissedebilirsiniz.

Güvenlik ve
Uyumluluk

Güvenlik ve Uyumluluk
Şarj istasyonlarımız çok sayıda güvenlik sertifikasına ve uyumluluk standartlarına sahiptir, böylece ZES şarj istasyonunun evinizi ya da iş yerinizi riske atmayacağından emin olabilirsiniz.

AC Şarj İstasyonu

3,7 kW'tan - 22 kW'a  kadar ayarlanabilir güç seviyesi
Lütfen formu doldurun.
Enüstkat Interactive