EN
Zes logosuYOLLARINYENİ, TEMİZHIZLIENERJİSİ

İş Ortaklığı

Ek Gelir

Ek Gelir
Bir işletme sahibi olarak çalışanlarınız ve misafirleriniz için tesisinize kuracağınız şarj istasyonu ile işletmenizin yenilikçi ve sürdürülebilir kimliğini gösterirken, aynı zamanda ZES ile yapacağınız iş ortaklığı sayesinde bu şarj istasyonlarından gelir elde etme imkanı sağlayabilirsiniz. Kaynaklarınızın verimli ve çevre dostu bir şekilde kullanılmasını sağlayın ve sürdürülebilir mobiliteye geçişi hızlandırmaya katkıda bulunun. Aynı zamanda hızla gelişen elektrikli araç piyasası ile ek gelir elde edin.

AC - DC

AC - DC
ZES ekibinin ihtiyaçlarınıza uygun ve hızlı kurulum hizmeti ile tesisinize kolaylıkla şarj istasyonu kurdurabilirsiniz. Teknik ekibin yapacağı keşif sonrasında tesisinize en uygun cihazın kurulumu gerçekleştirilecektir. ZES AC şarj cihazı 3,7’den 22 kw’ kadar ayarlanabilir güç seviyesi ile %100 yerli üretim olup, Türkiye’deki tüm elektrikli araçlara hizmet verebilmektedir. DC şarj cihazı ise aynı anda dört aracı şarj edebilme özelliğine sahiptir. DC cihaz ile uyumlu araçlar 30 dakikada %80’e kadar şarj olabilmektedir.

Uçtan Uca
Müşteri Yönetim
Süreci

Uçtan Uca Müşteri Yönetim Süreci
Hızlı ve ihtiyaçlara göre doğru şekilde cevap verilen ve yönlendirilen kurulum sonrasında; yaygın servis ağı, 7/24 çağrı merkezi desteği ile her an yanınızda hissedebilirsiniz. Kurulum sonrasındaki müşteri yönetim sürecinin hepsi; kullanıcıya yönelik mobil uygulama ve 7/24 çağrı merkezi desteği, şarj işlemi tahsilatı gibi süreçler ZES tarafından yürütülmektedir.

Kullanım Takip
ve Yönetim

Kullanım Takip ve Yönetim
Size özel açılacak yönetim ekranlarıyla beraber şarj istasyonu kullanımını takip edebilir ve yönetim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.Şarj istasyonlarımız çok sayıda güvenlik sertifikasına ve uyumluluk standartlarına sahiptir, böylece ZES şarj istasyonunun iş yerinizi riske atmayacağından emin olabilirsiniz.

AC Şarj İstasyonu

3,7 kW'tan - 22 kW'a  kadar ayarlanabilir güç seviyesi

DC Şarj İstasyonu

Aynı anda 4 aracı şarj edebilme özelliği
Lütfen formu doldurun.
Enüstkat Interactive