EN
YOLLARINYENİ, TEMİZHIZLIENERJİSİ

Filolara Özel Çözümler

Çevre Dostu

Çevre Dostu
Dünyadaki ve Türkiye’deki elektrikli araç devinimine siz de ayak uydurun. Filonuzu elektrikli hale getirerek hem yeşil, sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunun hem de işletme maliyetlerini daha düşük bakım ve yakıt maliyetleri ile azaltın. Elektrikli araç filonuza özel çözümler sunmak, şarj istasyonlarınızı kolayca ve verimli bir şekilde yönetmek için ZES yanınızda.

3,7 - 22

kW

arası
ayarlanabilir

Filonuza uygun olarak ZES’in AC ya da DC şarj istasyonu hizmetinden yararlanabilirsiniz. ZES AC şarj cihazı 3,7’den 22 kw’a kadar ayarlanabilir güç seviyesi ile %100 yerli üretim olup, Türkiye’deki tüm elektrikli araçlara hizmet verebilmektedir.
DC şarj cihazı ise aynı anda dört aracı şarj edebilme özelliğine sahiptir. DC şarjın üzerindeki 2 adet hızlı şarj soketinin toplam gücü 100 kw’dır. Cihazın üzerindeki diğer iki adet AC şarj soketinin toplam gücü ise 65 kw’dır.

7/24
Çağrı Merkezi

Müşteri Hizmetleri
Hızlı ve ihtiyaca cevap veren deneyimli kurulum ekibimiz, tüm süreci size özel tasarlar ve süreç boyunca sizi yönlendirir.Kurulum sonrasında; yaygın servis ağı, 7/24 çağrı merkezi desteği ile her an yanınızda hissedebilirsiniz. Ayrıca size özel geliştirilen operatör ekranları ile anlık olarak tüm şarj işlemlerini takip edebilir, operatör ekranları ile hangi aracın ne kadar tüketim yaptığını, şarj detaylarını görebilirsiniz. Şarj istasyonlarımız çok sayıda güvenlik sertifikasına ve uyumluluk standartlarına sahiptir, böylece ZES şarj istasyonunun iş yerinizi riske atmayacağından emin olabilirsiniz.

Güvenlik ve
Uyumluluk

Güvenlik ve Uyumluluk
Şarj istasyonlarımız çok sayıda güvenlik sertifikasına ve uyumluluk standartlarına sahiptir, ZES şarj istasyonlarını güvenle kullanabilirsiniz.

AC Şarj İstasyonu

3,7 kW'tan - 22 kW'a  kadar ayarlanabilir güç seviyesi

DC Şarj İstasyonu

Aynı anda 4 aracı şarj edebilme özelliği
Lütfen formu doldurun.
Filonuzda bulunan araçlar
Enüstkat Interactive