EN
Zes logosuYOLLARINYENİ, TEMİZHIZLIENERJİSİ

Hizmetler

ZES’in hızlı şarj ürünleri ile elektrikli araçlarınızı ister evde, ister iş yerinizde isterseniz de paylaşımlı alanlarda rahatça şarj edebilirsiniz. İstasyonlarla ilgili detaylı bilgi almak için formu doldurmanız yeterli.
Ac cihaz görseli
Çocuk, çevre, gelecek, aile

Eviniz ve İş Yeriniz İçin Özel Kullanım

Evinizde ya da iş yerinizde yalnızca sizin kullanımınıza özel bir şarj istasyonu istiyorsanız ZES şarj istasyonlarını ve wallbox ürünlerini deneyebilirsiniz. Size özel avantajlarla ZES şarj sahibi olmak için formu doldurun.
DETAYLI BİLGİ

Eviniz ve İş Yeriniz İçin Paylaşımlı Kullanım

Site içerisinde, iş yerlerinde elektrikli aracınızı şarj edebilme imkanı sunan ZES şarj istasyonları ile tanışmak için detaylı bilgi alın. ZES ekibinin ihtiyaçlarınıza uygun ve hızlı kurulumu ile uğraşmadan şarj istasyonu sahibi olabilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ
Ev, çevre
Anlaşma, partnership, ikili ilişki

İş Ortaklığı

Tesislerde, alışveriş merkezlerinde ve halka açık diğer yerlerde kullanılabilen ZES paylaşımlı şarj istasyonları ile gelirinizi artırabilir, elektrikli araç sahiplerine fayda sağlayabilirsiniz... İster normal hızda şarj edebilen AC cihazları, isterseniz de DC cihazlar ile hızlı şarj istasyon yatırımı yaparak hızla artan elektrikli araçlardan gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. ZES’in sunduğu şarj yönetim ekranları ile kullanımları kontrol edebilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ

Filolara Özel Çözümler

Daha temiz bir dünya için filonuza elektrikli araçları dahil edin ve elektrikli araçlarınızı ZES’in yaygın hızlı şarj istasyonlarını kullanarak kullanıcılarınıza fayda sağlayın. ZES’in sunduğu şarj yönetim ekranları ile kullanımları kontrol edebilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ
Ofis ortamı,toplantı
Enüstkat Interactive