EN
Zes logosuYOLLARINYENİ, TEMİZHIZLIENERJİSİ

Otopark Yönetmeliği’ne Uygunluk ve Geleceğe Hazırlık

ZES elektrikli araç şarj istasyon ağı, geleceğe ve yönetmeliklere hazırlanmanız için uçtan uca çözümler sunar. Elektrikli araç şarj istasyonundan elektrik altyapısına, yönetim/işletme sisteminden ödeme desteğine kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetler ZES tarafından sağlanır. ZES, otopark yönetmeliklerine uygun sunduğu çözümlerle geleceğe hazırlanmanızı, misafirlerinizin şarj ihtiyaçlarını karşılamanızı ve yeni gelir kalemleri elde etmenize yardımcı olur.

Kolay ve Hızlı
Kurulum/Devreye
Alma:

Kolay ve Hızlı Kurulum/Devreye Alma:
Tüm şehirlerde yaygın ve alanında uzman ZES ekipleri sayesinde, otopark şarj çözümleriniz en kısa sürede tamamlanır ve kullanıma açılır.

Kullanım Takip
ve Yönetim

Kullanım Takip ve Yönetim
Otoparkınıza kurulan ZES elektrikli araç şarj ünitelerini, hizmetinize açılan yönetim sistemi ile takip edebilirsiniz. Cihazlarınızın durumunu anlık olarak gözlemleyebilir, sınırsız kullanıcı tanımlayabilir, işlem detaylarını görüntüleyebilir, kendi tarifenizi oluşturabilirsiniz.

Geniş Çözüm
Portföyü:

Müşteri Hizmetleri
Otoparkınıza tercih ve kullanıcı taleplerine bağlı olarak, ZES otopark çözümlerinde sağlanan çok sayıda farklı cihazı konumlandırabilirsiniz. Tercihinize ve altyapınıza bağlı olarak 180 kW’a kadar hızlara erişebilen DC şarj ünitelerine ek olarak, güç seviyesi ayarlanabilir ve 22 kW’a kadar güç sağlayabilen AC şarj ünitelerini kullanıcılarınızın hizmetine açabilirsiniz. Ek olarak, aynı anda 4 araca hizmet verebilen DC şarj cihazlarını tercih edebileceğiniz gibi, kablolu/kablosuz ve GSM/Ethernet/Tak-çalıştır gibi versiyonlara sahip AC şarj cihazlarını konumlandırabilirsiniz.

7/24
Çağrı Merkezi

Müşteri Hizmetleri
İhtiyacınıza göre hızlı ve doğru bir şekilde cevap verilen, yönlendirilen kurulum sonrasında; 7/24 hizmet veren Çağrı Merkezi ile siz ve kullanıcılarınız her türlü konu ile ilgili destek alabilirsiniz.
Enüstkat Interactive